Zgrabne nogi

Zgrabne nogi

Odchudzenie nóg to nie lada wyczyn, dlaczego? Powód jest taki, że nogi składają się z wielu mięśni, co dodatkowo utrudnia ich wyrzeźbienie i nadanie im smukłego wyglądu. Aby szybciej osiągnąć zamierzony efekt warto także zmienić dietę, jeśli zgubimy kilka kilogramów, z pewnością skorzystają na tym nasze nogi.

W połączeniu ćwiczeń z odpowiednią dietą – efekt murowany! Nogi szybko nabiorą odpowiedniego kształtu i staną się jędrne i zgrabne.

Ćwiczenia na chude łydki
Każda kobieta marzy pięknych, smukłych łydkach. Najprostszym sposobem na uzyskanie takiego efektu jest skakanie na skakance. Jeśli chcemy, aby efekty były szybkie i zadowalające musimy ćwiczyć przynajmniej 5 minut dziennie. Ładny kształt łydki zagwarantują tzw. wspięcia. Ten typ ćwiczeń polega na tym, by wspinać się wysoko na palce i powracać do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie należy przeprowadzić zarówno na lewą, jak i prawa nogę. Należy wykonań przynajmniej 20 wspięć w 3 seriach.

Przysiady
Znane i lubiane przysiady – ćwiczenie towarzyszące nam już od najmłodszych lat. Codzienne przysiady spowodują, że nasze kolana będą wyglądały apetycznie, a mięśnie nad kolanem zostaną ujędrnione. Na początek wystarczy 30 przysiadów w 3 seriach.

Inne typy ćwiczeń znajdziecie w poniższym krótkim filmie instruktażowym:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*