Pośladki w górę!

Pośladki w górę!

Wymodelowane i jednocześnie mocne, jędrne pośladki – o tym marzy każda kobieta. Jest kilka ćwiczeń, które pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczy tylko poświęcić kilka minut dziennie na trening i znaleźć wolną przestrzeń w domu na rozstawienia maty do ćwiczeń, nie wspominając już o pozytywnym nastawieniu i chęci do ćwiczeń.

Ćwiczenia na pośladki wykonuje się uwzględniając ćwiczenia fitness, zwłaszcza body-shape (ćwiczenia wzmacniające).

Ćwiczenie 1.

Kładziemy się na macie na plecach. Nogi uginamy w kolanach i rozstawiamy je w niewielkiej odległości. Następnie podnosimy pośladki i miednicę jak najwyżej. W takiej pozycji pozostajemy kilka oddechów. Pamiętajmy, aby pośladki były spięte i maksymalnie uniesione ku górze.

Ćwiczenie 2.

Kładziemy się na macie na boku, podpierając się na łokciu. Jedna noga leży wyprostowana na macie, drugą podnosimy do góry, także wyprostowaną. Podczas wykonywania ćwiczenia pośladki są cały czas napięte. Wykonujemy kilka podnoszeń zarówno na lewym, jak i prawym boku.

Ćwiczenie 3.

Leżąc na macie w takiej samej pozycji, jak w ćwiczeniu 2., tym razem podnosimy miednicę do góry. Pięty spoczywają na macie, a pupa kierowana jest ku górze. Jest to bardzo wysiłkowe pod względem fizycznym ćwiczenie, które bardzo pozytywnie wpływa na mięśnie pośladkowe średnie oraz mięśnie pośladkowe małe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*