Bungee Fitness
Bungee Fitness

Bungee Fitness to najogólniej mówiąc ćwiczenia gimnastyczne na linie, która podczepiana jest do sufitu. Dzięki temu można na niej skakać, latać i wykonywać różne inne ćwiczenia gimnastyczne. Taka forma ćwiczeń pozwala nie tylko spalić zbędne kalorie, ale także jest doskonała formą zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Łatwe sposoby na jędrne pośladki
Łatwe sposoby na jędrne pośladki

Jeśli zależy Ci na wzmocnieniu i ujędrnieniu pośladków bez wykonywania skomplikowanych ćwiczeń, skorzystaj z naszego przykładowego treningu na pośladki. Wystarczy, że każdego dnia poświęcisz 10-15 minut na ćwiczenia, a efekty będą widoczne już po 3-4 tygodniach.

Jumping fitness, czyli fitness na trampolinie
Jumping fitness, czyli fitness na trampolinie

Jumping fitness to obecnie bardzo popularny odłam zajęć fitness, który przyciąga chętnych ze względu na szereg zalet. Trening na trampolinie bardzo pozytywnie wpływa nie tylko na ciało, ale także na organizm. Poza tym skakanie, dodatkowo przy muzyce, powoduje, że nie odczuwamy wysiłku tak bardzo, jak np. podczas monotonnych ćwiczeń na siłowni. Na czym polegają ćwiczenia jumping fitness?

Przysiady olimpijskie najlepsze na zgrabne pośladki
Przysiady olimpijskie najlepsze na zgrabne pośladki

Tzw. przysiady olimpijskie doskonale wzmacniają mięśnie pośladkowe – mięsień pośladkowy mały, średni i wielki. Dzięki temu pośladki nabiorą zgrabnego i smukłego kształtu, a o tym marzy chyba każda kobieta. Tego typu pogłębione przysiady bardzo dobrze wpływają nie tylko na pośladki, ale także na mięśnie ud. 

Pośladki w górę!
Pośladki w górę!

Wymodelowane i jednocześnie mocne, jędrne pośladki – o tym marzy każda kobieta. Jest kilka ćwiczeń, które pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczy tylko poświęcić kilka minut dziennie na trening i znaleźć wolną przestrzeń w domu na rozstawienia maty do ćwiczeń, nie wspominając już o pozytywnym nastawieniu i chęci do ćwiczeń.